Кошик
260 відгуків
Детские самокаты, ролики, скейтборды, товары для спорта и активного отдыха
+38 (063) 749-07-09
+380637490709

Пенні борд Пенні (penny board) з Малюнком, що світяться колеса

Оригінальні, стильні і запам'ятовуються

Приваблива яскраве забарвлення-це, мабуть, найголовніша особливість пенні бордів серії - з малюнком. З таким пенні бордом, ви однозначно виділитися з натовпу. Запам'ятовується забарвлення надовго підкорить ваше серце, при цьому, різноманітність моделей даної серії дозволяє вибрати потрібний варіант без яких-небудь труднощів. Доповнюють незвичайний зовнішній вигляд пенні борда кольорові світяться колеса, вони виглядають дуже стильно і привабливо, особливо в темний час доби. Малюнок, нанесений на пластиковій посиленою дошці виконаний максимально якісно, при цьому через період часу,він не вигоряє і залишається як при покупці. 

Надійні, якісні і долгослужащие

Крім якісно нанесеного малюнка і світяться коліс, виділяють комплектуючі моделей даної серії. Вони дозволяють райдеру почувати себе на пенні борді максимально легко і комфортно, при цьому без будь-яких труднощів керувати скейтом. На посиленої пластикової деці, як правило, нанесений малюнок з обох сторін. На основної частини, виробники виконали малюнок, вид якого нагадує сітку. Він служить для запобігання ковзання взуття райдера з дошкою і відповідно, для надання максимального комфорту, а також безпеки при катанні. Алюмінієва підвіска з поліуретановими амортизаторами, а також світяться поліуретанові колеса, розміром 59*45 мм додадуть катання легкість, плавність і маневреність, при цьому, ніякі камені і нерівності вам не будуть страшні. Яскраві і насичені світяться колеса, як правило, йдуть з підшипниками серії АВЕС. Дана серія обрана тому, що розженуться райдер зможе швидко і безперешкодно, при цьому набрана швидкість збережеться переважно довго. Чудовий зовнішній вигляд пенні борда і його технічні характеристики у підсумку створюють чудові моделі, які користуються великим попитом серед молоді різних країн, в тому числі і України.

Якщо ви бажаєте отримати привабливу, цікаву і яскраву модель пенні борда, сміливо вибирайте з серії «пенні борд з малюнком і світяться колесами». Широкий вибір моделей вас приємно здивує, тому ви безперешкодно підберете для себе потрібний варіант. З таким пенні бордом-ви однозначно будете в центрі уваги і кожне проведення часу на свіжому повітрі принесе вам море посмішок, задоволення і веселощів.