Кошик
260 відгуків
Детские самокаты, ролики, скейтборды, товары для спорта и активного отдыха
+38 (063) 749-07-09
+380637490709

Ролики від 3 років, для дітей і підлітків

1 2

Катання на роликах – стиль життя. 

В сучасному світі ролики стають не просто видом спорту або способом проведення вільного часу, а стилем життя для багатьох людей. Роликові ковзани досягають зараз максимального піку своєї популярності, так як не тільки дорослі, але і діти мріють навчитися кататися на роликах. Дане вміння – дуже корисна, бо дає можливість проводити більше часу на свіжому повітрі, в компанії зі своїми рідними та близькими людьми. Крім цього, катання на роликах дозволить вам завжди підтримувати себе у відмінній спортивній формі.

 

 

 

 

 

Дитячі ролики допоможуть вашій дитині зростати здоровим і щасливим, тому що більшу частину часу сучасний малюк проводить на навчанні або ж сидячи за комп'ютером і веде тим самим пасивний образ життя, що досить негативно позначається на його самопочуття та активності. Після того, як ви зважитеся купити роликові ковзани недорого вашій дитині – треба насамперед розібратися в особливостях будови роликів і їх різновидах. Завдяки цьому ви з легкістю зможете вибрати потрібну вам модель з безлічі запропонованих в нашому інтернет магазині.

 

 

 

 

 

 

Склад роликових ковзанів.

Ролики являють собою черевики з прикріпленими до них рамами, в яких надійно закріплюються колеса в кількості від 2-х до 5-ти, що призначаються для поїздок по твердій поверхні. Як складові роликів можна виділити такі елементи: черевик, колеса, вісь, підшипники, баклю, раму, гальма і шнурівку. Кожна деталь є незамінною і має особливе значення в загальній конструкції. Черевик (буває м'яким і твердим) є основною частиною ролика до якої кріпиться рама. Рама — це основна несуча конструкція, що об'єднує колеса і черевик в одне ціле.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для виготовлення коліс для роликів використовується матеріал – поліуретан, який за своїми характеристиками набагато краще пластику, що раніше використовувався для твору роликових ковзанів. Крім цього, роликові ковзани володіють спеціальними елементами, які закріплюють ролик на нозі користувача, а саме: шнурівка, кліпса (бакля), п'ятковий ремінь. Ножний гальмо, який найчастіше розміщується на одному ролику також прекрасно справляється з функцією безпечного катання. Він може бути пасивним (закріплений) або активних (опускається, при висуненні ролика вперед). Верхня бакля служить для надійної фіксації ролика на гомілки користувача, в більшості випадків це стає можливим за рахунок засувки з системою натягу.

 

 

 

 

 

Розсувні ролики для дітей від 3-х років.

Дети начинают кататься на роликах уже с трех-четырех лет, а именно поэтому родителям необходимо купить наиболее качественные и удобные роликовые коньки дабы обеспечить своему ребенку безопасность и не навредить ему. В большинстве случаев ролики делятся на: ролики для фитнеса, для хоккея, для отдыха, для детей и скоростные ролик. Детские ролики по своему внешнему виду и характеристикам такие же, как и подростковые или взрослые с разницей лишь в том, что раздвижные роликовые коньки имеют возможность изменять размер и чаще всего цвет детских роликов – більш яскравий і помітний.

 

 

 

Действие раздвижного механизма в роликах – на удивление простое и справиться с изменением размера сможет даже ребенок. Удобная кнопочная система поможет сделать размер роликового конька больше или меньше для того, чтобы ножка малыша чувствовала себя удобно и комфортно. Для изменения размера нужно всего лишь зажать кнопку, выставить нужный размер, определяемый по шкале, после этого – выдвинуть носок вперед/назад на нужный размер и отпустить кнопку, фиксируя тем самым изменения. Дитячі розсувні роликові ковзани прослужать вашому малюкові не один сезон, так як мають розсувний механізм і виготовляються з матеріалів високої якості. У нашому інтернет магазині надається широкий вибір спортивних товарів високої якості.