Кошик
260 відгуків
Детские самокаты, ролики, скейтборды, товары для спорта и активного отдыха
+38 (063) 749-07-09
+380637490709

Самокати трюкові 2-х колісні для трюків

Трюкові самокати - нова можливість провести час активно.

Трюкові самокати - це спеціальні самокати, які предазначены для виконання різного роду трюків в скейтпарках, а також на вуличних спотах. Трюкові самокати поєднали в собі частину скейта і bmx. Про них можна сказати одне, це високоякісний, продуктивний транспорт, який не залишить байдужим навіть самого вимогливого райдера. Трюковий самокат складається з деки, керма, вилки, коліс, рульовий, а такжес компресійної системи, гріпси і наждаку. При появі трюкового самоката утворилася зовсім новий вид катання - кикскутеринг. На сьогоднішній день, існує декілька напрямів цього виду. А саме, Парк (трюки виконуються спеціалізоване обладнаних скейт парках, а також фігурах і транпинах), Стріт (трюки виконуються на вулиці, переважно на спотах, наприклад, перилах, бордюрах і ступенях), Флетленд (трюки виконуються виключно на плоских поверхнях, наприклад парковках та інших майданчиках) і Дьорт (трюки виконуються на небезпечних грунтових трасах з трамплінами, при цьому такі самокати мають надувні шини)

   Як вибрати самокат

На перший погляд здається, що вибрати трюковий самокат досить просто, та й виглядають вони практично ідентичними, але це далеко не так. З самого початку необхідно визначитися, для чого він потрібен користувачеві, як говорилося раніше, є кілька напрямків кикскутеринга, а також звернути увагу на те, серйозно користувач цим буде займатися чи ні. На сьогоднішній день, існує величезна кількість трюкових самокатів і абсолютно кожен, будь то новачок або професіонал підбере для себе потрібний варіант, враховуючи власні уподобання. Досить велика кількість брендів випускають представлене транспортний засіб з різним дизайном і технічними характеристиками, до того ж ціна на дані вироби досить демократична і купити трюковий самокат зовсім не складно, необхідно лише знати кілька деталей. Давайте розглянемо їх більш ретельно.
Перше і мабуть саме головне, на що необхідно звернути увагу - це система стиснення. На сьогоднішній день представлено 4 види систем: ICS, HIC, IHC, SCS і окремо виділяють різьбову систему. Відповідно кожна система розрахована на виконання свого роду трюків і безсумнівно грає важливу роль в механізмі трюкового самоката. Друге, не менш важлива вимога до самокату - це колеса зі сталевим диском. Таким чином, дане рішення дозволить насолоджуватися прекрасним проведенням часу на свіжому повітрі набагато довше, якщо порівнювати з пластиковими дисками, так як він ненадійний і в разі падіння може повести себе не зовсім як треба користувачу. Що стосується форми, довжини, ширини керма і деки, можна сміливо зазначити, що ці параметри індивідуальні і підбираються під зріст і вага райдера.

Безпосередньо при виборі трюкового самоката, якщо його купують переважно для екстремального катання важливу роль відіграє максимально правильний підбір діаметра колеса. На сьогоднішній день, можна знайти колеса з діаметром від 100 до 125 мм. Зверніть увагу, що чим менше колеса у самоката, тим маневреннее він стає. Також, уважно вивчіть жорсткість диска колеса. Якщо висока жорсткість і колесо досить важкий, тим легше і швидше ви зможете кататися, виконувати трюки, але при цьому будете відчувати абсолютно всі нерівності наших доріг.

Підводячи підсумки варто сказати, що вибираючи трюковий самокат підбирайте моделі з великою міцністю. Таким чином і новачок в силу своєї недосвідченості і вже професійний райдер зможе продовжити життя транспортного засобу.