Кошик
260 відгуків
Детские самокаты, ролики, скейтборды, товары для спорта и активного отдыха
+38 (063) 749-07-09
+380637490709

Самокати для підлітків та дорослих

Самокат - це один з кращих способів пересування по місту в сучасних умовах. Ви може швидко пересуватися і при цьому докладати мінімум зусиль для швидкої і зручної їзди.

Самокат - ідеальний спосіб швидко та зручно , а головне економно дістатися до місця. Ви зможете весело проводити час з друзями.

Постійні прогулянки на самокаті допоможуть вам поліпшити свій фізичний стан. Нормалізує тиск , підвищує тонус м'язів , зміцнює судини.

Катайтеся на самокаті будьте здорові і впевнені в собі. Успішні сучасні люди вибирають Самокати.

Мегапопулярні самокати для дорослих

Самокат з великими колесами сьогодні все частіше купують не тільки для дітей, але і для дорослих. Самокати з великими колесами останнім часом переходять з категорії дитячих розважальних ігор в категорію модного транспортного засобу, і сьогодні вже нікого не здивуєш дорослим чоловіком на самокаті.

Більшість представлених на ринку України самокатів з великими колесами можна розділити на кілька категорій:

Міські моделі. Як правило, всі міські моделі мають складну конструкцію і достатньо м'які колеса великого розміру. Самокат дорослий обладнаний складається рамою і ручкою для перенесення. Міські самокати з великими колесами оснащуються амортизаторами, які дозволяють погасити вібрацію від нерівностей дороги. Міський самокат з великими колесами – це відмінний засіб пересування на невеликі відстані.

Трюкові самокати. Основна особливість – це обертовий навколо своєї осі кермо і жорстка нескладна конструкція. Самокат з великими колесами дозволяє досить просто встрибувати на будь бордюр і виконувати різні трюки.

Позашляховий самокат з великими колесами має не цільні шини, а надувні. Такий самокат дозволяє кататися не тільки по рівній асфальтовій дорозі, але і по гравію або навіть щільному піску. Позашляховий самокат з великими колесами можна використовувати для катань на природі. 

Надійні,стильні та зручні

Всі самокати з великими колесами відрізняються міцною рамою і досить потужною конструкцією. Посилена конструкція самоката дозволяє йому витримувати більш важкі навантаження і розвивати великі швидкості в порівнянні з іншими моделями. Як правило самокат для дорослих з великим діаметром колеса оснащується як ножним, так і ручним гальмом.

Використовується самокат для дорослих найчастіше в межах міста для пересування по вулицях або катання в парках і скверах. Яскравий зовнішній вигляд міських самокатів сподобається і хлопцям, і дівчатам.

Самокат для взрослых с большими колесами будет отличной покупкой для тех, кто ищет скорости и свободы в городских условиях. Предельно простая конструкция и большая удобная платформа самоката позволяют освоить новый вид передвижения за считанные минуты. А уже через несколько часов катания на самокате вы почувствуете себя гораздо увереннее. Купив двухколесный самокат, вы получите возможность активно проводить свое время с пользой для тела. Использование самоката дает отличную нагрузку на все мышцы и заряжает прекрасным позитивным настроением на весь день.

Катання на самокатах зі своєю сім'єю, дозволить залучити дітей до активного способу життя, а дорослим допоможе підтримувати себе в тонусі.

Если вы решили купить самокат с большими колесами, но в чем-то сомневаетесь, то смело звоните нам. Сотрудники специализированного магазина sport24.com.ua всегда ответят на ваши вопросы и помогут подобрать самый лучший самокат под ваши требования. Доставка самокатов осуществляется по всей Украине в течении 1-3 дней. Купить самокат для взрослых очень просто! Оформляйте заказ на сайте или звоните нам (063) 709-23-73 прямо зараз!