Кошик
323 відгуків
Детские самокаты, ролики, скейтборды, товары для спорта и активного отдыха
+38 (063) 749-07-09
+380637490709

Лонгборди (Longboard)

 

 

Величні і привабливі

Лонгборд використовуються як правило досить досвідченими райдерами для швидкісних заїздів з рівною підготовлених трасах. Основна особливість лонгборду крім його розмірів, це плавність ходу яка надає райдеру відчуття ширяння над дорогою. Лонгборди спочатку розроблялися для заміни дощок для серфінгу в порівнянні із звичайними пенні бордами мають дещо іншу конструкцію деки. Дека класичного лонгборду виготовляється з декількох шарів дерева. Хвіст та ніс деки лонгборду абсолютно прямі. Верхня частина деки має антиковзаюче покриття схоже з тим, яке наноситься на класичні скейти. Плавність ходу логнборда забезпечується як спеціальною конструкцією деки, так і м'якими амортизаторами. Встановлення великих за розміром поліуретанових коліс дозволяє збільшити комфорт при катанні на лонгборді. В колеса логнборда встановлюються сучасні високошвидкісні підшипники які відмінно витримують високі швидкості і великі навантаження. Лонгборд має великі за порівняння з пенні розміри. Міцна конструкція лонгборду дозволяє йому спокійно витримувати навантаження до 100 кг, що дозволяє кататися на ньому не тільки підліткам, але і досить великим чоловікам. 

Катання на лонгборді - цікаве і захоплююче

Катання на лонгборді зажадає від райдера хоча б початкових навичок керування скейтамі або пенні бордами. Використовуючи логнборд для швидкісних поїздок або участі в змаганнях дозволить райдеру отримати максимум активного проведення часу. Незважаючи на досить великі розміри лонгборди часто купують дівчата, адже катання на ньому замінять виснажливі походи в спортзал. Під час розгону і катання використовуються практично всі м'язи тіла, а максимальне навантаження йде на ноги, стегна, сідниці і м'язи преса. Просто катаючись на лонгборді можна непомітно підкачати своє тіло і отримати струнку поставу.

Якщо ви хочете отримати можливість проводити вільний час з користю для тіла і з відмінним настроєм, то рекомендуємо вам купити лонгборд. Оформіть замовлення прямо зараз і ви отримаєте не просто спортивний інвентар а відмінний настрій та міцне здоров'я.